İstediğiniz her şeyi basabileceğiniz en iyi mürekkep püskürtmeli yazıcılar

Mürekkep püskürtmeli yazıcıları daha önce duymadıysanız “Mürekkep püskürtmeli yazıcı nedir ya da ne demek?” diye merak ediyor olabilirsiniz. Bu ürünleri “boyar maddeleri vurma noktaları yerine hızla baskı ortamına püskürterek baskı işlemini gerçekleştiren cihazlar” olarak tanımlayabiliriz. Sizin de kaliteli baskılar almak için mürekkep püskürtmeli yazıcılara ihtiyacınız varsa en kaliteli mürekkep püskürtmeli yazıcıları incelemeye ne dersiniz? Öyleyse haydi gelin, başlayalım!

1. Yenilikçi teknolojinin ürünü: HP Smart Tank 530 Çok Fonksiyonlu AIO Renkli Püskürtmeli Tanklı ADF Wi-Fi Yazıcı


Sepette %10’a varan indirimler kazanmak için tıklayın!

En yenilikçi teknolojilerin kullanıldığı HP Smart Tank 530 Çok Fonksiyonlu AIO Renkli Püskürtmeli Tanklı ADF Wi-Fi Yazıcı; fotokopi, tarama ve baskı yapma fonksiyonlarına sahip. Evde, okulda, ofiste, iş yerlerinde ve baskıya ihtiyaç duyulan her yerde kullanabileceğiniz cihaz hayatınızı kolaylaştıracak.

Kartuş kullanılmayan ürün, baskı işlemini son derece düşük maliyetle gerçekleştirir. Üründe kullanılan CISS teknolojisi ise kullanıcılarına sınıfının en iyi baskı kalitesini sunar. 18.000 sayfa siyah veya 8.000 sayfaya kadar renkli baskı kapasitesine sahip olan yazıcı sayesinde dur durak bilmeden baskı yapmaya hazırlanın!

Ürünü İncele

2. Son derece işlevsel bir model: Canon E414 Çok Fonksiyonlu Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı


İstediğiniz her şeyi basabileceğiniz en iyi mürekkep püskürtmeli yazıcılar

Oldukça işlevsel tasarımıyla listemize ilk sıralardan girmeyi başaran Canon E414 Çok Fonksiyonlu Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı; fotokopi çekme, yazdırma ve tarama işlemlerini tek başına gerçekleştirebilir. Netliğine hayran kalacağınız baskı kalitesi, baskı işlemlerinden üst düzey performans almanızı sağlar.

Yüksek kapasiteli baskı kartuşları sayesinde ara vermeden belge ve fotoğrafları basan cihaz, en iyi püskürtmeli yazıcı seçenekleri arasında yer alır. Ofis, okul, ev ve iş yeri kullanımları için son derece uygun olan ürün; âdeta üç farklı cihazın görevini üstlenerek hayatınızı kolaylaştırır.

Ürünü İncele

3. Canlı renkler, üstün performans: Epson EcoTank L3251 Wi-Fi Renkli Çok Fonksiyonlu Tanklı Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı


İstediğiniz her şeyi basabileceğiniz en iyi mürekkep püskürtmeli yazıcılar

Sağladığı canlı renk tonları ile kullananların beğenisini kazanan Epson EcoTank L3251 Wi-Fi Renkli Çok Fonksiyonlu Tanklı Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı, üstün performans gösteren ürünlerden biri. İster renkli ister siyah beyaz, her türlü baskıyı saniyeler içerisinde gerçekleştirerek kendisine hayran bırakır.

Hem evde hem profesyonel kullanıma uygun mürekkep püskürtmeli yazıcı tavsiyesi istiyorsanız sizlere önerebileceğimiz cihazın Wi-Fi bağlantısı bulunuyor. Böylece basmak istediğiniz her türlü belgeyi yazıcıya kolayca göndererek baskı işlemlerini gerçekleştirebileceksiniz. Kullanım kolaylığı, baskı kalitesi ve sağlamlığı ile şaşırtan yazıcıyı sepetinize eklemek ister misiniz?

Ürünü İncele

4. Uzun ömürlü kullanım olanağı: HP Smart Tank 720 Fotokopi Tarayıcı Wi-Fi Mürekkep Püskürtmeli Tanklı Yazıcı


İstediğiniz her şeyi basabileceğiniz en iyi mürekkep püskürtmeli yazıcılar

Uzun ömürlü kullanım olanağı sağlayan HP Smart Tank 720 Fotokopi Tarayıcı Wi-Fi Mürekkep Püskürtmeli Tanklı Yazıcı, herkesin kolayca kullanabileceği tasarımı ile hayatınızı kolaylaştırır. Renkli, siyah beyaz, fotoğraf, belge ve grafik, aklınıza gelebilecek her türlü baskıyı saniyeler içerisinde gerçekleştirebilir.

“Peki, püskürtmeli yazıcı nasıl çalışır?” diye soracak olursanız ürünler, içerisinde bulunan renk pigmentlerini hedefe püskürterek çalışır. Böylece son derece yüksek kalitede baskılar gerçekleştirir. Sizi sağlamlığı ile şaşırtacak ve yıllar boyunca hayatınıza eşlik edecek yazıcıyı daha yakından tanımak ister misiniz?

Ürünü İncele

5. Dur durak bilmeden baskı yapar: Canon PIXMA G3411 Çok Fonksiyonlu Renkli Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı


Adsız tasarım - 2023-03-23T112237.233

Canon PIXMA G3411 Çok Fonksiyonlu Renkli Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı, saniyeler içerisinde baskı işlemini gerçekleştirir ve zaman kaybını önler. 12.000 sayfaya varan siyah veya 7.000 sayfaya varan renkli baskı almanıza imkân sağlar.

1,2 inç büyüklüğündeki LCD ekran sayesinde yapmak istediğiniz işlemi seçerek hemen gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik ürünün Wi-Fi bağlantısı bulunduğu için tüm iOS ve Android cihazlardan baskı alabilir veya bilgisayarınıza kuracağınız Canon PRINT uygulaması ile belgelerinizi yazdırabilirsiniz. Söylemesi bizden, satın alması ve uygulaması sizden!

Ürünü İncele

6. Kullanımı son derece kolay: Epson EcoTank L3266 Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi Renkli Çok Fonksiyonlu Tanklı Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı


Adsız tasarım - 2023-03-23T112359.231

Epson EcoTank L3266 Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi Renkli Çok Fonksiyonlu Tanklı Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı, herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Ürünün ön kısmında bulunan LED ekranını ve yönlendirme tuşlarını kullanarak tüm işlemleri kolayca yapabileceksiniz.

Ürün, geniş toner tankları sayesinde uzun süreler boyunca baskılarınıza devam etmenize imkân tanır. Evde fotoğraf basmak ve ödevlerinizi yapmak için ya da iş yerinde ihtiyaç duyduğunuz belge ve grafikleri yazdırmak için kullanabileceğiniz cihazdan son derece memnun kalacağınıza eminiz!

Ürünü İncele

7. Üstün kaliteli baskı arayanlara: Brother DCP-T920DW Mürekkep Tanklı Çok Fonksiyonlu Wi-Fi Yazıcı


İstediğiniz her şeyi basabileceğiniz en iyi mürekkep püskürtmeli yazıcılar

Kaliteli baskısıyla kullanıcılar tarafından olumlu yorumlar almayı başaran Brother DCP-T920DW Mürekkep Tanklı Çok Fonksiyonlu Wifi Yazıcı, geniş mürekkep tankı sayesinde ara vermeden baskı yapmanıza yardımcı olur. Siyah beyaz ya da renkli, ne isterseniz basabileceğiniz yazıcı tüm ihtiyaçlarınızı giderir.

Çok fonksiyonlu olarak kullanabileceğiniz cihazda tarama, fotokopi ve yazıcı fonksiyonları mevcut. Üzerinde bulunan geniş LED ekran ve yönetme düğmeleri ile istediğiniz fonksiyonu seçebilir ve hemen işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Farklı fonksiyonları sayesinde ofislerde kullanıma uygun olan cihazı eviniz için de satın alabilirsiniz.

Ürünü İncele

8. Düşük baskı maliyeti: HP Ink Tank 415 Çok Fonksiyonlu AIO Renkli Tanklı Wi-Fi Yazıcı


İstediğiniz her şeyi basabileceğiniz en iyi mürekkep püskürtmeli yazıcılar

Düşük baskı maliyetiyle tavsiye edebileceğimiz HP Ink Tank 415 Çok Fonksiyonlu AIO Renkli Tanklı Wi-Fi Yazıcı, son derece ekonomik olarak baskı işlemlerinizi gerçekleştirir. Kullanımı çok kolay olduğu için kendinizi yormadan mobil cihazlarınız ve bilgisayarınız aracılığı ile baskılarınızı yapabilirsiniz.

Yüksek kapasiteli mürekkep tank sistemi ile binlerce sayfa baskı alabileceğiniz cihaz; yaklaşık 8.000 sayfaya kadar renkli ve 15.000 sayfaya kadar siyah beyaz baskı almanıza yardımcı olur. Üstelik tüm telefon, akıllı cihaz, tablet ve bilgisayarlar ile bağlantı kurarak ekstra iş yüküne gerek kalmadan baskıları gerçekleştireceksiniz!

Ürünü İncele

9. Özellikle Windows uyumlu bir ürün arayanlara: Canon PIXMA G1411 Tek Fonksiyonlu Renkli Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı


İstediğiniz her şeyi basabileceğiniz en iyi mürekkep püskürtmeli yazıcılar

Windows uyumlu Canon PIXMA G1411 Tek Fonksiyonlu Renkli Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı, genellikle ev kullanımına uygun olarak tercih edilir. Yalnızca yazıcı fonksiyonu bulunan cihazı gündelik baskı ihtiyaçlarınızı gidermek için satın alabilirsiniz.

Cihazın geniş mürekkep tankları sayesinde 7.000 sayfaya varana dek renkli ve 12.000 sayfaya varana dek siyah beyaz baskı almaya devam edebilirsiniz. Basit bir kullanıma sahip cihazı kullanmaya başlamak için yapmanız gereken tek şey, Windows yüklü cihazınız ile ürünün bağlantısını gerçekleştirmek ve yazdırmak istediğiniz belgenin seçimini yaparak baskının gerçekleşmesini beklemek!

Ürünü İncele

10. Geniş LED ekranla kolay kullanım: Epson EcoTank L14150 Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi + Faks Renkli Çok Fonksiyonlu Tanklı Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı


İstediğiniz her şeyi basabileceğiniz en iyi mürekkep püskürtmeli yazıcılar

Geniş LED ekranı ile kolayca işlev seçimi yapmanızı sağlayan Epson EcoTank L14150 Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi + Faks Renkli Çok Fonksiyonlu Tanklı Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı, sizlere önermek istediğimiz en iyi ürünler arasında yer alıyor.

Canlı renk tonları ve yüksek çözünürlüklü baskı kalitesi ile en iyi mürekkep püskürtmeli yazıcı alternatifleri arasında bulunan cihaz, kullananlar tarafından olumlu yorumlar almayı başarıyor. Performansı yüksek, kaliteli ve uzun ömürlü bir yazıcıya ihtiyacınız varsa uzun yıllar geçse de kalitesinden ödün vermeyecek ürünle tanışmalısınız!

Ürünü İncele

11. Kurulumu kolay bir alternatif: HP DeskJet 2721 All-in-One Yazıcı


İstediğiniz her şeyi basabileceğiniz en iyi mürekkep püskürtmeli yazıcılar

Kurulumu son derece kolay olan HP DeskJet 2721 All-in-One Yazıcı, her yerde kullanabileceğiniz ürünlerden bir diğeri. Ödev yapmak, sınav kâğıtlarını hazırlamak, iş yerinde ihtiyaç duyduğunuz grafik ve belgeleri yazdırmak için kullanabileceğiniz cihaza hayran kalacaksınız.

Sadece baskı değil, tarama ve fotokopi işlemleriniz için de kullanabileceğiniz yazıcı tüm ihtiyaçlarınızı karşılar. Özellikle küçük çaplı ofis, iş yeri ve sınıflarda tercih edebileceğiniz cihazı kablolu ve kablosuz bağlantı kurarak yönetebilirsiniz. Ürün sayesinde baskı işlerinizi gerçekleştirmek çok daha kolay olacak!

Ürünü İncele

12. Kompakt tasarımlı bir ürün arayanlara: Canon PIXMA TS5350a Renkli Mürekkep Püskürtmeli Çok Amaçlı Yazıcı


Adsız tasarım - 2023-03-23T112449.171

Küçük ve kompakt tasarımı ile fazla yer kaplamayan Canon PIXMA TS5350a Renkli Mürekkep Püskürtmeli Çok Amaçlı Yazıcı, yapmak istediğiniz işlemleri saniyeler içerisinde gerçekleştirir. Ön kısmında bulunan kâğıt kaseti ve arkasında bulunan besleyici ile farklı kâğıt türlerini muhafaza edebilir.

Cihazın ön kısmında bulunan geniş LED ekran istediğiniz fonksiyonu belirlemenize ve işlemlerinizi kolayca gerçekleştirmenize yardımcı olur. Yüksek çözünürlüğe sahip görüntü kalitesi sayesinde kendisine hayran bırakan baskılar yapabilen cihaz ile metin, fotoğraf, belge ve grafiklerinizi kolayca yazdırabilirsiniz. Öyleyse onunla bir an önce tanışmaya ne dersiniz?

Ürünü İncele

13. Parlak renkler ile tanışın: Brother DCP-T820DW Mürekkep Tanklı Çok Fonksiyonlu Yazıcı


İstediğiniz her şeyi basabileceğiniz en iyi mürekkep püskürtmeli yazıcılar

Parlak renkleri ile kullanıcılarından olumlu not almayı başaran Brother DCP-T820DW Mürekkep Tanklı Çok Fonksiyonlu Yazıcı, tavsiye edebileceğimiz cihazlardan bir diğeri. Maliyet konusunda da kullanıcılarını memnun etmeyi başaran yazıcı son derece ekonomik bir ürün.

Metin, grafik, belge ve profesyonel kalitede görsel baskıları yapabilen cihazı her kullandığınızda ürünün kalitesine bir kez daha hayran kalacaksınız. Baskı işlemine ek olarak faks, tarama ve fotokopi işlemlerini de gerçekleştiren ürün; şirket, ofis ve iş yerlerinde tüm zorlu görevleri başarıyla tamamlar.

Ürünü İncele

14. İster evde ister ofiste kullanın: Epson EcoTank L5296 Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi + Fax Renkli Çok Fonksiyonlu Tanklı Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı


İstediğiniz her şeyi basabileceğiniz en iyi mürekkep püskürtmeli yazıcılar

Epson EcoTank L5296 Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi + Fax Renkli Çok Fonksiyonlu Tanklı Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı, hayatınızı büyük oranda kolaylaştıracak bir ürün. Üzerinde bulunan geniş LED ekranı, komut ve sayı tuşları ile yapmak istediğiniz işlemleri kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Modelin geniş kapasiteli mürekkep tankları sayesinde ara vermeden baskı işlemlerinize devam edeceksiniz. Kullanmaya başlamak için yapmanız gereken tek şey, telefon ya da bilgisayarınız ile ürünün bağlantısını gerçekleştirmek ve yapmak istediğiniz işlemi belirleyerek cihaza komut vermek. Ardından sırtınıza yaslanın ve gerisini Epson’a bırakın!

Ürünü İncele

15. İstediğiniz her yere taşıyın: Mistaha El Yazıcı Taşınabilir Mini Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı


İstediğiniz her şeyi basabileceğiniz en iyi mürekkep püskürtmeli yazıcılar

Prime üyesi olup bedava kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

Mini boyutları ve kompakt tasarımı ile istediğiniz her yere yanınızda taşıyabileceğiniz Mistaha El Yazıcı Taşınabilir Mini Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı, tam bir performans ürünü. Yapmak istediğiniz baskıları en hızlı performans ile gerçekleştirerek büyük kolaylık sağlar.

Ürün, yapmak istediğiniz baskıyı sadece kâğıt zemin ile sınırlandırmaz. Küçük kart, zarf, metal, deri, ahşap, tahta, kâğıt veya plastik gibi aklınıza gelecek her türlü zemin üzerine baskı yapabilirsiniz. Dâhilî büyük kapasiteli lityum piller ile çalışan cihazı altı saat boyunca ara vermeden baskı işlerinizde kullanabilirsiniz. Daha ne olsun, değil mi?

Ürünü İncele

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ

mynetReady(function ()
!function(f,b,e,v,n,t,s)
if(f.fbq)return;n=f.fbq=function()n.callMethod?
n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments);
if(!f._fbq)f._fbq=n;n.push=n;n.loaded=!0;n.version=’2.0′;
n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0;
t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0];
s.parentNode.insertBefore(t,s)(window,document,’script’,
‘https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js’);
fbq(‘init’, ‘925116257506425’);
fbq(‘track’, ‘PageView’);
);

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası
Bebek Bakıcısı
uaeupdates.com deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu seo paket casibom