TikTok'ta özgün, yaratıcı ve eğlenceli reklam kampanyaları ödüllendiriliyor – TEKNOLOJİ

TikTok'un en popüler etkinliklerinden biri olan “TikTok Reklam Ödülleri” bu yıl ilk kez METAP bölgesinde düzenlenecek. Yaratıcı, yenilikçi ve eğlenceli bir bakış açısıyla hazırlanan reklam kampanyalarının yarışacağı 'TikTok Reklam Ödülleri' için adaylar başladı.

Dünyanın farklı yerlerinde defalarca düzenlenen “TikTok Reklam Ödülleri” ilk kez METAP bölgesinde (Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Mısır, Türkiye, Güney Afrika ve Pakistan) düzenlenecek. yıl. TikTok'un önde gelen marka ve ajanslarını en özgün, yaratıcı, eğlenceli ve ilham verici reklam kampanyalarıyla ödüllendirmeyi amaçlayan bu özel organizasyon, aynı zamanda kullanıcılara benzersiz bir reklam deneyimi sunmayı da hedefliyor.

Bölgedeki üstün yeteneklerin ve yenilikçi bakış açılarının ödüllendirilmesi hedefiyle düzenlenen “TikTok Reklam Ödülleri”, METAP bölgesindeki tüm marka ve ajansların adaylıklarına açık! “TikTok Reklam Ödülleri” başarılı TikTok kampanyalarını temsil eden 6 ana kategoriden oluşuyor.

1. 'Benim için yaratıcı': Bu kategori fikirlere ve stratejiye odaklanır. Yaratıcılığın sınırlarını zorlayan ve ilk kez TikTok'ta etkili sonuçlara ulaşan marka ve ajanslar ödüllendiriliyor.

2. “Ana amaç, topluluk”: İçerik yaratıcılarını ve topluluğu en iyi değerlendiren çalışma ödüllendirilir. İçerik oluşturucuların stillerini kampanyaya sorunsuz bir şekilde entegre etmeleri bekleniyor.

3. “Düşük Bütçeyle Lüks”: Bu kategori, sınırlı üretim bütçesini hem ücretli hem de organik içerik için en yaratıcı şekilde kullanan kampanyalara ayrılmıştır.

4. “Sesi açın lütfen!”: Bu kategoride, yaratıcı fikirlerin başlangıç ​​noktası olarak ses öğesini kullanan kampanyalar ödüllendirilir. TikTok'ta sesin çeşitli kullanımlarının yanı sıra ses kullanımına yönelik yaratıcı yaklaşımlar da mevcut.

5. 'Trendi Belirleyen': Markaların ve ajansların TikTok aracılığıyla reklamcılığa yeni bir bakış açısı getirebilecekleri, inovasyonu ve kitleleri etkileme gücünü gösterebilecekleri bir kategori…

6. “İnsanların seçimi”: Ödül töreninde konukların oylarına göre belirlenecek “Tüm Zamanların En İyisi” ödülü, üstün yaratıcılık sergileyen ve medya hedeflerine ulaşırken etkin çalışan en iyi kampanyaya verilecek. “Halkın Seçimi” ödülü, TikTok trendlerinden yararlanan ve bunu yaparken kullanıcıları eğlendiren kampanyaları ödüllendirmeyi amaçlıyor. Altı ana kategoriden herhangi biri için gönderilen tüm başvurular bu ödül için otomatik olarak değerlendirilecektir.

“TikTok Reklam Ödülleri METAP” hakkında detaylı bilgi ve adaylıklar için tiktok adresini ziyaret edebilirsiniz. Adaylık için son tarih 6 Eylül 2024. Kazanan marka ve ajanslar Kasım ayında açıklanacak.

TikTok Global İş Çözümleri Genel Müdürü, Orta Doğu, Türkiye, Afrika, Orta ve Güney Asya Shadi Kandil “Bölgedeki marka ve ajansların gösterdiği inanılmaz yaratıcılığı platformumuzda sergilemek ve takdir etmek için 'TikTok Reklamcılık Ödülleri METAP'ı başlatmaktan büyük heyecan duyuyoruz” dedi. Kandil ayrıca, “Bu ödül programı, sınırları zorlayan, kitleleri etkileyen ve anlamlı bir etki yaratmayı başaran kampanyaları öne çıkarmayı amaçlıyor. METAP bölgesinden başvuruları görmek için sabırsızlanıyoruz” dedi.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir