Türkiye Finans dünyanın en çalışkan akıllı asistanı ARI'yi tanıttı – TEKNOLOJİ

Türkiye Finans'ın dijital müşteri deneyimini iyileştirmeye yönelik adımlarından biri olan akıllı asistanla müşteriler, dünyanın en çalışkan akıllı asistanı ARI ile birçok bankacılık işlemini gerçekleştirebilecek.

Müşteri deneyiminde dijitalleşme adımlarına hız kesmeden devam ediyor Türk finansı Yapay zeka destekli dijital kanallar için yeni akıllı asistan ARITanıttı . Çalışkanlığın simgesi olan ARI adı verilen chatbot ile Türkiye Finans Mobil ve İnternet Şubesi üzerinden birçok bankacılık işlemi sanal asistan teknolojisi kullanılarak daha hızlı ve kolay gerçekleştirilebiliyor. Müşterilerin ARI'nin sunduğu hizmetler dışında işlem talebi alması durumunda anında canlı destek bağlantısına yönlendirilecektir. Türkiye Finans müşterilerinin finansal çözümlere diledikleri yerden, 7/24 daha hızlı ulaşabilmeleri için Türkiye Finans Mobil'in en güncel sürümünü kullanmaları yeterli olacak.

“Müşteri deneyimimizi dijitalleştirmeye devam ediyoruz”

Konuyla ilgili açıklama yapın Türkiye Finans Dijital Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Melis TOSUN ARSLAN Şöyle dedi: ““Hayat mobil, bankanız mobil” sloganından yola çıkarak, Türkiye Finans'ın teknoloji odaklı yaklaşımıyla müşterilerimizin her an her yerden başlatabilecekleri bankacılık yolculuklarını güvenli, kesintisiz ve daha dijital hale getirdik. Sürekli gelişen teknolojik altyapımız ve inovasyon yaklaşımımızla Müşteri deneyimimizi dijitalleştirmeye ve hizmetlerimizi geliştirmeye devam ediyoruz. “Çok çalışan akıllı asistan” ARI ile müşterilerimizin ürün ve hizmetlerimize daha kolay ulaşmasını ve bankacılık işlemlerini chat üzerinden gerçekleştirmesini sağladık. bankamızda dDijital dönüşümü, teknoloji yatırımları ve dijital kanallardan hizmet sunumunun ötesine taşıyor, ilgili teknolojik becerileri yatay olarak bankanın tüm birimlerine taşıyarak gerçekleştiriyoruz. ARI projemiz bunun en güzel örneklerinden biriydi.

Müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını önemsiyoruz. Yeni dijital kanalımız ARI, Müşterilerimizle daha yoğun iletişim kurduğumuz yer Çağrı Merkezine gelen soru ve istekleri dijital teknolojilerle analiz ederek öğrenmeye ve gelişmeye devam edecektir. Bu nedenle ARI, mMüşteri hizmetlerini iyileştirmek ve operasyonel verimliliği artırmak, Yapay zeka teknolojisi ve insan bir araya geliyor Güçlü bir araçtı. ARI gibi dijital projelerle tüm müşterilerimize ve çalışanlarımıza zaman kazandırmak istiyoruz.

Müşterilerimiz yeni dijital kanalımızda Menülerde dolaşarak vakit kaybetmeden, ARI'ye öğretilen bilgiler doğrultusunda işlemlerini daha hızlı gerçekleştirebilecekler. Ayrıca müşterilerimiz diledikleri anda anında canlı destek hizmetinden de yararlanabilecekler. ARI'nin sunduğu hizmet ve işlem yelpazesini sürekli güncelleyerek geleceğin dijital bankacılık dünyası için çalışmaya devam edeceğiz.”

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir