B segmentinin popüler modeli Hyundai i20'ye sınırlı sayıda eklenen model – OTOMOTİV

Hyundai Assan'ın İzmit fabrikasında ürettiği ve 40'tan fazla ülkeye ihraç ettiği, Türkiye'nin de en çok satan modelleri arasında yer alan i20, mevcut donanım seviyelerine bir yenisini daha ekledi.. Style donanım seviyesini daha sportif ve daha kullanışlı hale getiren Style Limited Edition, tüketiciler tarafından oldukça aranan 1,4 litrelik benzinli motorla eşleştirildi.

Zarif ve sportif tasarım

Hyundai i20, Style Limited Edition donanım seviyesiyle görünüm ve konfor unsurlarına dikkat eden tüketicileri hedefliyor. Hem dış hem de iç mekanda oranları, mimariyi, stili ve teknolojiyi uyumlu hale getiren Hyundai i20, alçak tavan profili ve uzun dingil mesafesi sayesinde bu sportif görünümü restyling versiyonunda da korumaya devam ediyor.

Kurulumunda yeni tip ön ve arka tampona yer veren Hyundai i20, bu özel versiyonu sadece kırmızı ve beyaz renk seçenekleriyle satışa sunuyor. Alçak tavan profili ve uzun dingil mesafesi mevcut sportif duruşunu güçlendiren i20 Style Limited Edition, piyano siyahı tavan rengiyle de estetik görünümünü güçlendiriyor. Bu konumu destekleyen bir diğer eklenti ise 17 inç jantlardır.

Hyundai i20 Style Limited Edition'ın promosyonlu satış fiyatı 1.105.000 TL'dir.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir