“Türkiye'nin en büyük bilişim etkinliği” 19. İLTEK Günleri'nde neler yaşandı?

6G, yapay zeka, metaverse, savunma sanayi gibi ülkemizin ve dünyanın gündeminde olan konuların ele alındığı oturumlar, CEO'larla eğitim panelleri, öğrenci ve katılımcıların şirket ve derneklerle birebir iletişim kurabileceği sergi alanları, katılımcılara sektörü yakından tanıma, network oluşturma ve firmalardan özgeçmiş alma fırsatı sunan satın alma ofisleri ile doğrudan iletişim kurma imkanı sunan 19. İLTEK GÜNLERİ, çok sayıda ve çeşitliliğe ev sahipliği yaptı.

Yıldız Teknik Üniversitesi'nde IEEE ekibinin düzenlediği 19. İltek Günleri'ne Mynet Genel Müdürü Ali Rıza Bozkır ve Mynet Teknolojiden Sorumlu Baş Sorumlusu Özgür Özcan da katıldı.

resim (52)

  1. İLTEK Günleri'nde yer almak, eğlencenin tadını çıkarmak, çekiliş ve ödüllerle kazanmak istiyorsanız İLTEK ve IEEEYTÜ Instagram hesaplarını takip etmeyi unutmayın! Etkinliğimiz herkese açık, ücretsiz ve sertifikalıdır.

IEEE YTU Instagram hesabı:
https://www.instagram.com/ieeeytu/
İLTEK Günleri Instagram hesabı:
https://www.instagram.com/iltekgunleri/

Mynet Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Biden: İran'a saldırı olursa desteklemeyeceğiz!Biden: İran'a saldırı olursa desteklemeyeceğiz!
Terör örgütünün finans kaynağına saldırın!Terör örgütünün finans kaynağına saldırın!
İran'ın saldırısı alay konusu oldu!  İsrailliler oyuncakla dalga geçerek tek cümlelik notla paylaştıİran'ın saldırısı alay konusu oldu! İsrailliler oyuncakla dalga geçerek tek cümlelik notla paylaştı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir